0%

logo Для перегляду сайту
переверни свій телефон logo

logo

історія бренду

Королівська пивоварня Krušovice є однією з найдавніших пивоварень в Чехії.

Вона була заснована близько 1517 року після того, як було введено в дію указ Святого Вацлава, що дозволяв дворянству варити пиво.

Перша письмова згадка про пивоварню датується 1581 роком, коли Джері Бирка з Násile запропонував продати пивоварню імператору Рудольфу II Габсбургському.

Імператор купив пивоварний завод в 1583 році і саме з того часу розпочалась королівська історія Krušovice.

logo

До наших днів Krušovice залишається єдиним чеський пивним брендом, який коли-небудь належав чеській королівської сім'ї і залишався у власності корони 100 років.

В руках імператора Рудольфа II Габсбургського пивоварня Krušovice швидко зростала. Імператор власноруч піклувався про те, щоб забезпечити її найякіснішою сировиною для виробництва кращого пива для себе та свого народу.

logo

У 18-му столітті завод перейшов у володіння родини Фюрстенбергів та належав їй до 1945 року.

Пивоварний завод входив до складу декількох державних підприємств протягом більшої частини часу після 1945 року та став частиною транснаціональної компанії Dr.Oetker у 1993 році.

logo

У 2007 році завод увійшов до складу Heineken Group.

Зберігаючи своє коріння та багаті королівські традиції, Krušovice сьогодні, як і раніше, є офіційним пивом, що подається у Празькому замку на офіційних заходах уряду Чехії.

logo